• kübra karadirek

  1.
  hemen her konudan vlog paylaşımlarına kadar eğlenceli videolar izleyebileceğiniz çiçeği burnunda youtuber ve Bir kız arkadaşımın kanalı'nın adı.

  lütfen layklayalım destek olalım.

  https://www.youtube.com/watch?v=o_lb9xRBZsE
  3 -6 ... hasmet ibriktaroglu
 • yapılan her yanlışın hesabını sormak

  1.
  Şansınız varken size yapılan her yanlışın hesabını sorun.. Tartışın, yüzleşin, yıkıp dökün gerekirse.. Gururunuzun kırılmasından korkmayın.. Karşınızdakini kaybetmekten korkmayın.. Korkmayın.. ilerde, cesur biri olduğunuzda canınızı en çok korkaklıklarınız yakacak.. Keşke ile başlayan cümlelerinizin arasında kaybolacaksınız..
  Kaçmayın, kaçtığınız şeyin sizi kaç sene kovalayacağını bilemezsiniz.. Sevginizin de kavganızın da üstünü örtmeyin.. Susmayın.. Saklamayın.. Sizi ilgilendirdiğine emin olduğunuz şeyleri sizden saklamalarına izin vermeyin..
  Cümlelerinizi yarım bırakmayın.. Defterlerinizi açık bırakmayın.. içinizde şüphe bırakmayın.. Acıyı, öfkeyi, kırgınlığı onarmak şüpheyi onarmaktan çok daha kısa sürüyor....
  2 ... hasmet ibriktaroglu
 • 21 yüzyıla alışamamak

  1.
  70'lerde olsak bir sürü plak alırdım sana, 80'lerde açık hava sinemasına götürür, izledikten sonra muhallebi ısmarlardım, 90'larda mahallenin bütün güzel misketlerini kazanır dökerdim avuçlarına, 21.yüzyılda nasıl sevilir inan ki bilmiyorum.. içim ısınmadı bu yüzyıla...
  ... hasmet ibriktaroglu
 • yapılan yanlışın karar haline gelmesi

  1.
  Birisi bir yanlışı, yapma demenize rağmen ısrarla tekrar ediyorsa, artık o bir yanlış değil; karardır.. Ve o kararı verene, kararıyla beraber mutluluklar dileyip, yoluna bakmalıdır insan.. "Arama boşuna bulunmak istemeyeni" diyor ya Shakespeare, tam da öyle..
  Yorulduğunla kalırsın...
  ... hasmet ibriktaroglu
 • konuşmaya halim yok

  1.
  Bir masada oturayım, ben hiçbir şey anlatmadan insanlar bana bir şeyler söylesin istiyorum.. Benim konuşacak gücüm yok, ama bu eşik de atlatılır, bu yol da düze kavuşur, unutursun bile bugünü falan desinler.. Öyle olmayacaksa bile söylensin işte...
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 • hataların düzeltilebilirliği

  1.
  Hatadır, düzeltilir.. Kusurdur, telafi edilir.. Kişi yanlışa düşer; çıkış yolu inşa edebilir.. insandır; tövbe eder, sonunda aydınlığa ulaşır.. Ancak bozukluğu kişilik ve yaşam biçimi haline getirenden korkmak gerekir; zira tecrübe göstermiştir ki, böylesinin tedavisi pek azdır..
  Burada Ahmet Hamdi Tanpınar'a selam çakmadan olmaz: "Oğlum Behçet, sen medeniyet iflası nedir bilir misin? Cahilsin; okur, öğrenirsin.. Gerisin; ilerlersin.. Adam yok; yetiştirirsin.. Paran yok; kazanırsın.. Her şeyin bir çaresi vardır.. Fakat insan bozuldu mu, bunun çaresi yoktur.....''
  3 ... hasmet ibriktaroglu
 • parkta dedesi kaybolan sözlük yazarı

  1.
  herkese merhaba. Beni bilenler bilir işsizim. dün dolapdere'de bulunan bir firma beni iş görüşmesine çağırdı. dedemi evde yalnız bırakmamak içinde yanımda getirdim. fakat, dedemi firmaya sokamazdım o yüzden 10 mt uzaklıktaki dolapdere civarında bulunan nezih ve küçük bir parktaki (parkın ismi yok), bankın birine sabah 10.00 saatlerinde yarım saatliğine bırakmıştım ve geldiğimde orda olmadığını gördüm.

  civardaki tüm esnaflara herkese sordum gören yok. muhtemelen birisi alıp götürdü. lütfen alan kişi veya bilgisi olan biri varsa, ya da görürseniz bana ulaşın. dünden beri gözüme uyku girmiyor, en sonunda buraya başvurma kararı aldım.

  şimdiden herkese teşekkür ederim.
  2 ... hasmet ibriktaroglu
 • limon hazzını yaşayan sözlük yazarı

  1.
  dün itibariyle yaşadığım hazdır. alt tarafı duj jeli alıp çıkacağım markette gördüğüm bir yazı bu hazzı yaşamama neden oldu. limon parçacıklarıyla, limon hazzını yaşa. işte belgeli kanıtlı videosu.

  https://www.tiktok.com/@s...eb_id=6963244775974012422
  -1 ... hasmet ibriktaroglu
 • arkadaşına viagra veren elemanın sonu

  1.
  videoda görünen elim hadisedir.

  https://l24.im/zMJLN
  ... hasmet ibriktaroglu
 • sağcı gazete c başkanlığı seçim anketi ziyareti

  1.
  https://twitter.com/Sagci...tatus/1414514997208784901

  sağcı gazete'nin sadece sağ kesimi davet ettiği ankettir. bir ziyaret edelim gerçekte kim cumhurbaba olmalı gösterelim.
  ... hasmet ibriktaroglu
 • kayıp kentin figüranı

  1.
  Çekmesi planlanan kısa filmim ''Kayıp Kentin Figüranları'' isimli kısa filmimin. ''Sotryn'' tarafından hazırlanan müzik klibidir.

  https://www.youtube.com/watch?v=-AP6VKqslbg
  ... hasmet ibriktaroglu
 • tinder orlando

  1.
  Tinder plus alarak orlando şehrini sizler için inceledim. aşağı yukarı orada ki kızlar bu şekilde  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2164756/+

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2164759/+

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2164760/+
  ... hasmet ibriktaroglu
 • hasmet ibriktaroglu nun aldatılması

  1.
  2019 temmuz ayı'nın sonları, babamı kaybetmeden haftalar önce gittiğim kurstan bir kızla tanışarak başladı. 2 gün boyunca akşamdan sabah saatlerine kadar yazıştık ve sonunda sevgili olduk. babamla tanıştırdım. dünya gözüyle kızı gördü. hemen hemen her gün buluşuyorduk alışmaya, sevmeye başladım. babamı kaybettim yanımdan hiç ayrılmadı.

  ilerleyen aylarda aileler tanıştı, evlilik üzerine düşler, düşünceler başladı. her şey güzel giderken kızın hal ve hareketleri geçen ay değişmeye başladı. annem bir şey konuşsa annen bana laf soktu diyordu. babamın mevlüdüne geldi annem kızım pilav veriyim evdekilere götür dedi kızın söylediği '' bizde pilav yiyen yok, köpeklerime versem olur mu ? '' dedi. annem kırıldı ama ses etmedi, kırıldım tek kelime etmedim. babamın mezarına götürdüm göz yaşı döktü sordum ne oldu diye ölen köpeğim aklıma geldi dedi.

  arkadaş grubumla tanıştırdım. neden kızlarla sarılarak selamlaşıyor muşum, sen tinder kullanmışsın sapıksın, sen benimle yokluktan birliktesin, ben sana aşık değilim mantık evliliği yapıcam evlenirsem, akrabamın yönetmen arkadaşı trt'de dizi çekicekmiş bana teklif geldi, yemek kursundaki öğretmen bana yürüyor, annen yalnız kalmaya alışmalı eve erken dönme, beni eve kadar bırakmıyorsun yarı yolda tek başıma gidiyorum eve...

  bu tarz söylemler 3 ay boyunca devam etti. arkadaşlarım onu içlerine almaya çalıştıkça kendisi arkadaşların beş para etmez dedi. ayrılmaya yakın 2 gün üst üste buluştum 3. gün arkadaşlar plan yapmış bişeyler yapalım diye dedim. kız arkadaşımda gelsin söliyim kurstan erken çık gel bize dedim bana arkadaşların almaya gelecek mi beni dedi. hayır dedim benim param yok sen eğlen arkadaşlarınla diyerek tyrip attı buna rağmen arkadaşım arabasıyla iş çıkışı onu almaya gittik kursun nünden ve buna rağmen somurtkan davrandı.

  sonra bigün ayrılmak istediğini söyledi ve bana sana çok büyük bi kazık attım, duysan zaten sen terkedersin dedi. ben tahmin ettim ama buna rağmen sesimi çıkarmadım ve sonunda beklenen oldu beni terketti. son mesajı aşağıdaki gibi;

  : daha önce sevgilin olmadı diye bilmiyo olabilirsin anlayabilirim ama
  : arkadaslarina verdigin deger kadar bi deger verseydin o bile yeterdi bana
  : onu bile cok gördün
  : ben senin sevgilim var demen icin sevgilin olabilecegin biri degilim
  : ıyi kötü bi zaman geçirdik ama olmucak birseymiş onu anladım ben
  : üzülmeni hic istemem
  : umarım daha iyi biri çıkar karşına
  : ama tavrını düzeltmezsen bu sekilde hic bi kız senle uzun birliktelik sürdürmez.

  ve 3 hafta hiç görüşmedik, konuşmadık, yazışmadık. bana mesaj attı ve görüşmek istediğini söyledi. bende tamam dedim gittim. gittiğimde boynuma sıkıca sarıldı ve özür dilemeye başladı. oturduk her şeyi anlattı

  '' seninleyken kendimi değersiz hissettim. arkadaşların ön plandaydı gibi geldi ve sana aşık olmadığımı düşündüm. sonra biriyle tanıştım bu kişi kafamı karıştırdı seni sevmiyor falan dedi. sonra onunla bi cafe'de buluştuk her ne yaptıysa kendime geldiğimde adamın evindeydim ve hiç bir şey hatırlamıyordum. ağlamaya başladım ve beni tehtid etti. senden ayrılmamı onunla olmamı yoksa sana anlatacağını söyledi. bende senin vereceğin tepkiden korktum ve ayrılmak zorunda kaldım. o süre içinde benimle zorla berbaer olmak istedi ve ben sana aşık olduğumu anladım. o adama seni sevdiğimi, aşık olduğumu anlattım ve bana zorla 2. ci defa sahip oldu. ne istersen yap bana bağır, döv, öldür ama ben sana aşığım seni seviyorum ''

  ben her şeye rağmen affettim ve ocak ayında mesaj yoluyla mutsuz oldugunu ayrılmak istediğini söyleyerek sırra kadem bastı gitti.
  1 -6 ... hasmet ibriktaroglu
 • geberen rasim in şişko kızı mısın sen

  1.
  vefat eden sanatçı rasim öztekin'in kızı pelin öztekin'e atılmış bir mesaj

  https://twitter.com/pelin...tatus/1409929167680987142
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 • 28 06 2021 aşı olma rezaleti

  1.
  büyük bir rezalettir. şöyle ki;

  bugün 14:00'da randevum vardı gittim sağlık ocağına vurun dedim bekle dediler ana baba günü diye ses etmedim bekledim bu ilk rezaletti. tam 20 dakika bekledim sıra gelsin diye sonra çağırdılar girdim oturdum sol kolunuzu açın dedi ben hemen sol cebimden telefonumu çıkartıp hemşireye uzattım. hemşire başta afalladı ne bu dedi ? bende dedim önce fotoğrafımı çekin storyme atıcam. hemşire bağırdı dalgamı geçiyorsun diye aç kolunu dedi sapladı iğneyi koluma.

  sizin anlayacağınız fotoğrafa izin vermeyerek skandala imza attılar.
  3 -4 ... hasmet ibriktaroglu
 • aşı olmaya gidiyorum sözlük bir şey diyor musun

  1.
  25 dakika sonra corona aşısı olacağım sözlük. biontechi seçtim. umarım ölmem. bir yazarın vurdurmaya gitmesidir aşıyı yani.
  5 -1 ... hasmet ibriktaroglu
 • ibriktaroglu varyantı

  1.
  yakında piyasaya çıkacak olan varyanttır. bünyeyi ele geçirinmce toplu mesaj atma isteği uyandırır.
  4 ... hasmet ibriktaroglu
 • sevmediğin kızın sevmediği erkekle evlenmesi

  0.
  ortada kimse birbirini sevmiyorsas neden evlendiniz sayın mna koduklarım dedirtir.
  -1 ... hasmet ibriktaroglu
 • 153 bin takipçisi olan annenin haklı feryadı

  1.
  bugün instagramda denk geldiğim bir anne'nin yozlaşmış sosyal medya üzerine yazdığı haklı yazı.

  --spoiler--
  Yeni nesil şiddet sosyal medyada bulunan kadınlara evli - bekar farketmeksizin mesaj atmak oldu galiba Yeter artık, valla yeter

  Bu konu ile ilgili isyanı da sevgili @egemensmother çok güzel yazı ile dile getirmiş...Yazıyı sizinle de paylaşmak istedim...

  Sizlere rahatsız olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. Aslında hem kendi sesimi hem de benim gibi aynı sesi duyurmak isteyenler adına bir isyan bu
  instagram sayfamı açalı yaklaşık 2 yıl oldu. Profilimi takip edenler biliyor. Evliyim, bir oğlum var.

  Tüm özel hayatımızı paylaşmasakta burada güzel anılar biriktirmek adına varız. Gerek benim samimiyetim gerek ailemin sıcaklığı sevildi ve güzel bir kitleye sahip olduk. Haliyle bazı şeyler benim için iş haline geldi ve şirket kurduk. Ben işimi inanılmaz çok seviyorum
  Gelgelelim her ortamda her işte her yerde olduğu gibi burada da rahatsız edici insanlar mevcut. Özellikle bazı erkek profillerden sayfama gelen dm ler

  KÖR MÜSÜNÜZ Vicdanınız, insanlığınız, adamlığınız Bu kadar mı kör
  “Merhaba “ diyeni engelliyorum Ben bu cesareti nerden bulduklarını çok iyi biliyorum Her gün gerek günlük yaşamda gerek tv de görüyoruz. O onun karısıyla kaçmış bu şunun kocasıyla kaçmış Bunlar size bu cesareti veriyor tabi Ahlaksız mı yok bir de ben ahlaksızlık yapayım dedirtiyor bu haberler size

  Hakkınız yok her kadını istediğiniz gibi rahatsız etmeye
  BIKTIK sizin gibi hadsizlerden

  HER TÜRLÜ ŞiDDETiNiZDEN BIKTIK

  Biz eşimle 11 yıldır birlikteyiz ve hiçbir zaman gizli saklım olmadı Gelen her dm den haberi var anında engellediğimden de haberi var Benim eşim ne arkamda ne önümde her daim dağ gibi YANIMDA çok şükür Ben buralara onun desteği kendi özgüvenim ve gücümle geldim
  Üç beş kendini bilmez mahluklar yüzünden de hayallerimden işimden anılarımdan vazgeçmem
  Buradan kendi adıma ve tüm arkadaşlarım adına isyanım bu
  BiZiM HAYATIMIZ DEĞiL SiZiN KAFANIZ DEĞiŞECEK

  Ben bir erkek annesi olarak oğluma asıl namusun beyinde olması gerektiğini öğreteceğim
  KADINLARIN değil KAFANIZIN kusurlu olduğunu öyle ya da böyle ÖĞRENECEKSiNiZ

  @egemensmother
  --spoiler--

  kadın haklı beyler nasıl merhaba yazarsınız özelden siz kimsiniz...

  isteyenlere link;

  https://www.instagram.com/p/CQlCIrFtpQf/
  2 -1 ... hasmet ibriktaroglu
 • şener şen vs sadri alışık

  1.
  şener şen 70'lerde yıldızı parlamış ve halkin gözünde, gönlünde yeri ayrı olan bir üstattır. sadri alışık 1944-1994 yılları arasında aktif sinema hayatına devam etmiş ve ''turist ömer'' gibi bir efsaneyi ortaya çıkararak türk sinemasına adını altın harflerle yazdırmıştır. oyunculuk açısından hangisi derseniz sadri alışık alır götürür.
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 • yeni şeyler getiriyorum